Kniha návštev


 Meno *
 Email *
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
4 + 8=

(24)
(14) Kylee
11 February 2015 12:17:13

( •_•)O*¯`·.¸.·´¯`°Q(•_• )

(13) Peter
12 December 2013 10:17:53

http://www.doplnky4u.sk Príďte sa pozrieť na doplnky.

(12) fero maxin
28 October 2013 13:38:22


Zdravím Podo,
čo znamená dosť dobrý projekt a ktorý projekt máš na mysli?
different

(11) podo
28 October 2013 12:45:22

Dosť dobrý projekt, len čo je pravda.

(10) Peter Pišák
5 September 2013 19:32:03

Dobrý deň

Mal by som záujem o výmenu spätných odkazov s vaším webom a mojimi troma web stránkami http://www.slovensky-med.sk/ , http://e-shop.ppyro.eu/ a http://www.ppyro.eu/ . Odkaz na vašu stránku by bol umiestnený na týchto konkrétnych stránkach http://www.ppyro.eu/reklama.html , http://e-shop.ppyro.eu/partneri-webu/ a http://www.slovensky-med.sk/partneri-webu .

Ak by to bolo možné poprosím Vás o zaslanie Vášho kódu na vloženie na moje web stránky a obratom Vám pošlem moje tri kódy na umiestnenie na vaše web stránky.

Ďakujem za skorú odpoveď.


S pozdravom

(9) Miska
27 August 2012 09:01:50

..tu ani vela slov netreba..bol to skvely differentacky jarmok..velka vdaka vam

(8) PhDr. M.Lovacký
4 August 2012 06:18:46

PhDr. Mikuláš Lovacký, akad. maliar, Nábrežná 12, 085 01 Bardejov


Na margo zabudnutého ohlasu: Vzkriesenie Hrubej bašty
( najstaršie pomenovanie Hrubej bašty -Veľká bašta)

Na škodu veci je, keď projekty, ktoré už skôr uzreli svetlo sveta, ostanú ležať v zabudnutí v niektorom šuplíku bez odozvy a zaujatia stanoviska a postoja k meritu vecí a riešenia mestských častí MPR Bardejov. MPR Bardejov vstúpila v súčasnosti do záverečnej rekonštrukcie častí stavebného a vizuálneho riešenia mesta. V nej by mal byť položený cieľový šperk MPR nielen v obsahovej, ale aj vo vizuálnej podobe. V štruktúre poslania reanimácie Bardejov patrí k málo zachovalým stredovekým mestám na Slovensku. Ideové návrhy a riešenia niektorých objektov, v nedávnej minulosti prejednávané, boli zamietnuté pre známe príčiny: nezáujem, nedostatok finančných prostriedkov a iné priority. Ideový zámer odboru mesta pod názvom Lokalitný program reanimácie MPR Bardejov v kategórii D Hrubá bašta mal sa započať ako stavebná úprava. Stavebne Hrubá bašta mala byť realizovaná v rokoch 2004-2006 bez obsahového lokalitného programu využitia objektu. Lokalitný program nového využitia Hrubej bašty, Prašnej bašty a mestského opevnenia som podal v novembri 2004. Za predchádzajúce roky sa s obsahovým zameraním objektu nič nedialo... Tak ako mesto môj Lokalitný program odložilo do šuplíka, tak aj ja svoj Lokalitný program som tiež odložil do svojho šuplíka. Som zvedavý, čo sa stane s Veľkou baštou ( Hrubou). Lokalitný program je z mojej strany k dispozícii, môžem ho poskytnúť po dohode a spolupráci s Nadáciou INTENDA, EKOPOLIS a projektu 02 THING BIG.
Okrem iného, zaráža ma aj alternatíva nového využitia židovského suburbia. Navrhovaný súbor židovských stavieb v komplexnom riešení mohol mestu a židovskej obci priniesť oveľa vzácnejšiu históriu ako len pocit z imania. Spracované lokalitné programy pre kultúrne využitie stavieb sa minuli svojej obsahovej náplne. Podobne sa stalo aj s projektom Záhrada sv. Egídia v Bardejove. Dnes z môjho pôvodného projektu mesto realizuje neesteticky komponovaný neúplný celok, akúsi nepodarenú informáciu niekoľkých pamätných tabúľ na vnútornom hradobnom múre. Neboli prijaté ani navrhované Turistické informačné objekty k trom centrálnym častiam hradobného systému a ďalšie.


S pozdravom

PhDr. Mikuláš Lovacký, akad. maliar

www. ozdifferent. sk
(7) fero
25 June 2012 11:50:22

ahoj Miška,
ďakujeme a teší nás, že sa ti páčilo. sme radi a dúfame, že sa páčilo i Vlaďovi Kačmárovi...

(6) Miska
25 April 2012 07:24:51

zase raz vyborna tancovacka, Feri, dze ty na tote kapely chodzis? dikyyy:)

(5) Apalie
16 March 2012 11:48:28

Ahojte, chcelo by to tu trochu aktualizovať a sfunkčniť. Chcela som vám poslať 2% z daní, ale pod položkou 2% za dane sa nenachádzajú žiadne informácie. A pozerám, že aj inde je to biedne.. Tak s tým niečo urobte, dizajn stránky je veľmi pekný :)