MC

kazety MC                                  3 evri

 

SYSTEMIC DAMAGE – s/t (10x)

Demo tejto vranovskej grindcore bandy je síce staršieho dáta, ale zatim nikde nevydané, takže vyšlo v našej réžii ako benefit pre Anarchist Black Cross. Síce je to demo, ale zvukovo aj kvalitou je to plnohodnotný album, ak počúvaš grindcore, toto Ťa isto poteší.

 

DEADFALL – 2001-2004

Parádny, chytľavý hardcore / thrash z Bay Area, čujem tam inšpiráciu old school hc kapelami z Bostonu, ale tiež vážne thrash vplyvy, šak aj vydávali desky na 625. Skoro tak dobré jak naši Boiling Point. O túto kompilačnú kazetu sa postaral český label Beer Is Not Drink.

 

KRUSH – By all means necessary – Complete discography 1997-2004

Nadupaný crust / grind, no proste holndská verzia Disrupt. Na tejto kazete sú zozbierané ich nahrávky z rokov 1997 až 2004. Vyšlo na Impregnate Nosie Laboratories.

 

9 SHOCKS TERROR – Zen and the art of beating your ass

Americký hc/punk, ktorý si meno vybral podľa albumu od Lip Cream.  Opísal by som to ako mix spomenutej japonskej kapely s old school hc alá D.S.13. s nenávistným vokálom. Nájdeš tu temer celú ich diskografiu. Vyšlo v kooperácií viacerých ruských labelov.

 

ANKYLYM – Fathers of meat (2x)

Troška avantgardy..Ankylym sú ruská kapela, ktorá používa tradičné nástroje ako bajan, balalajku a k tomu bicie. Na tomto albume sú ich špivanky z rokov 1996 – 2003 a nejaké nové. HC/grind v akustickom podaní, fajne, uplne ma odstal cover Nazi punx fuck off J Vyšlo na Stauropygial records.

 

HERO DISHONEST – s/t (2x)

Opäť kompilácia skladieb z rôznych nahrávok v podaní kooperácie ruských labelov. Tentokrát fínska banda silne inšpirovaná hc/punkom z 80-tych rokov. Môžeš čakať 62 skladieb rýchleho hc/punku s občasnými melodickými spomaleniami.

 

TEAR IT UP – Taking you down with me

Kazetka staršieho dáta, ale nájdeš tu vynikajúci thrash hardcore s textami, ktoré mi hovoria z duše. Pôvodne vyšlo na Havoc records, na kazete to prevydali Drugs kill your mind a sú tu zozbierané skladby zo samostatného LP a EP a zo splitka s Down In Flames.

 

HOLDING ON – s/t

Ďalšie staré vydanie od Drugs kill your mind. Tentokrát sú to skladby americkej old school hc/youth crew bandy zozbierané zo samostatného LP a split EP s The Real Enemy.

 

CONTROLLED EXISTENCE / MINDFUCK

Skvelé grindové splitko, Controlled Existence sú slovenskí emigranti z Prahy a je to grindcore sypanica spievaná po slovensky a španielsky, 11 songov za 9  minút preletí ani nevieš jak a kceš vecej…Z druhej strany nájdeš bratislavských Mindfuck, old schol grindcore bez basy, kde občas započuješ aj pomalšie pasáže, zakončený sludge songom. Navrch to má šumný čierno-biely kreslený obal. Doporučujem !!!

 

ONSET OF SERIOUS PROBLEM – Oblivions

Dvojčlenné grind/thrash komando z Indonézie, zvukovo sa to s americkymi a eurospkymi grind bandami rovnat nemoze, ale je to hrubé, nasraté a energické a mňa to bere. Vyšlo to na Rauha Turva records.

 

INNOXIA CORPORA – K čertu

Druhá doska Valašských originál vrah punk and rollových borcov za vydavateľskej účasti viacerých labelov, bez pôvodného speváka, s hustejším zvukom…

 

RAVELIN 7 – Circle Is Our Way

Teraz už pomerne známa česká kapelka, ktorá si ide za svojim cestou výsostne emotívneho hard core/ alternative rocku… Vyšlo u Instict/Strílek Records

 

E. T. A. – No faith

Takže všetci borci, milujúci US hard core kolísku 80 rokov pozor. Títo Švédi mastia úplne perfektný skate hard core old school jak sviňa. Na tejto kazet verzii sú songy z ich LP The No Faith a split LP s Tear It Up. Vydali poľské labeliky For The Kids a Masowa Kultura.

 

KONFIDENT – s/t (2x)

Vydanie Mirka z Ultima Ratio, skvelý punk as fuck z Moravy, doporočujem…