Týždeň v Kultúrno-komunitnom centre Bašta

Dobrý deň,
pravidlá sa menia zo dňa na deň a preto plánujeme a rušíme a opäť plánujeme. Takže v duchu repliky “Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil.” potvrdzujeme svoje pôvodné kultúrne plány na zvyšok tohto týždňa s dodržaním všetkých platných pravidiel:

Vo štvrtok o 19:00 pustíme najnovší dokument P. Barabáša Salto je kráľ.
Najvyššie vodopády sveta a ich zlaňovanie. Čo si pod tým predstaviť? Neskutočnú scenériu, adrenalínový zážitok alebo div sveta, ktorý bežný smrteľník nepresiahne? A predsa existuje partia kamarátov, fanatikov a bláznov, ktorá nepostihnuteľnú kategóriu ovláda takmer dokonale.
Vstupné: 3/2 eurá

V sobotu o 19:00 k nám po roku zavíta Nové divadlo z Nitry s inscenáciou Proces.
Absurdno-satirická inscenácia na motívy románu Franza Kafku z roku 1914. Človek na neznámom mieste, v zajatí „nečitateľnej“ inštitúcie, bez prezumpcie neviny, súkromia a pravidiel. Spoločenský i osobný pranier a nakoniec zaručený ortieľ… ” Mrazivo aktuálny príbeh? Vhodné od 15 rokov.
Vstupné: 7 eur/ 5 eur študenti a seniori nad 62 rokov v predpredaji.
8 eur/ 6 eur v deň predstavenia. Prijímame kultúrne poukazy. Predpredaj: https://tootoot.fm/sk/events/5f6a538477cbba0e18ea0864

V nedeľu o 16:00 divadlo pre (nielen) deti Kocúr v čižmách.
Inscenácia je o tom, že nie je všetko striebro, čo sa blyští, o tom, že karma je zdarma a o tom, že dobro nakoniec cti netratí. A ešte o tom, že Kočner a Kocúr nie sú len príbuzné mená… Vhodné pre deti od 4 rokov.
Vstupné: 3 eurá v predpredaji / 4 eurá v deň predstavenia – predaj vstupeniek pol hodinu pred predstavením. Prijímame kultúrne poukazy. Predpredaj: https://tootoot.fm/sk/events/5f6adf9c77cbba0e18f9ec8c

Herničky pre deti načas rušíme. Jóga prebieha ako zvyčajne.

Do priestoru vstupujte vždy s rúškom a použite dezinfekciu.

Podujatia v našom programe aj v roku 2020 podporuje Fond na podporu umenia.

Krásny a úspešný týždeň za Baštu praje
Veronika

Publikujte tento článok na:
Filed under: Akcie, BAŠTA, Novinky