Týždeň v Kultúrno-komunitnom centre Bašta

Dobrý deň,
tento týždeň začína škola. Väčšiny z nás sa to týka priamo, tak nám držím palce, aby sme to v spojitosti s množstvom opatrení zvládli s čo najmenším stresom. A navyše očakávame rozsudok v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Termín vyhlásenia rozsudku je známy už od začiatku augusta – 3. september.

Vo štvrtok o 19:00 nás šéfdramaturg kina prekvapí nejakým tajným kúskom. Film bude, ale aký, to sa dozvieme až vo štvrtok.
Vstup: 3/2 eurá

V sobotu od 9:00 do 18:00 bude prebiehať kurz Hormonálna jógová terapia podľa Dinah Rodrigues.
Je to holistický, účinný a prirodzený spôsob, ktorý priamo ovplyvňuje endokrinné žľazy a pomáha prirodzene reaktivovať endokrinný systém a obnoviť jeho rovnováhu. HORMONÁLNA JOGOVÁ TERAPIA (HJT) ovplyvňuje telo ako celok a pracuje na hlavných žľazách; hypofýza, vaječníky, štítna žľaza, nadobličky.
Cena: 90eur/osoba alebo 150eur/2 osoby
Prihlásenie: 0905 863 042, hormonetherapy.yoga@gmail.com

Momentálne prebieha výstava tvorby Jakuba Lenarta – Tridsiatnik, ktorú si môžete pozrieť v rámci otváracích hodín Bašty.
V predpredaji si už teraz môžete kúpiť vstupenku na Doskami oceňované predstavenie Moral insanityhttps://tootoot.fm/sk/events/5f4d33106a4fc104e026ecfd.

Ak máte záujem o Slam poetry workshop, tak sa môžete prihlásiť na slamslovensko@gmail.com. Poplatok za workshop: 5 eur/ 3 eurá študenti

Komunitné aktivity v Bašte:
Hudobníček vždy v utorok o 16:00.
Herničky sú každý týždeň v piatok od 9:30 do 11:30.
Jóga v Bašte - stačí priniesť si voľné oblečenie a podložku v pondelok, stredu alebo piatok o 18:00.
Klub háčkovania poslednú stredu v mesiaci o 17:00.

Podujatia v našom programe aj v roku 2020 podporuje Fond na podporu umenia.

Krásny a úspešný týždeň za Baštu praje
Veronika

Publikujte tento článok na:
Filed under: Akcie, BAŠTA, Novinky