Týždeň s Kultúrno-komunitným centrom Bašta

Dobrý deň,
vonku je krajšie a krajšie, opatrenia sa uvoľňujú, no my stále ostávame zatvorení. Ak Vám chýba Bašta či bašťáci, tak si popozerajte fotky v našich facebookových albumoch, alebo prelustrujte vlastné archívy. A ak natrafíte na niečo výnimočné, pošlite nám a zapojte sa tak do našej výzvy Naj foto Differentu.

Dnes o 10:00 vychádza nový diel obľúbeného seriálu Gazdovské pletky. Všetky videá, aj také, na ktoré ste už dávno zabudli, si môžete dohľadať v sekcii videá.

Vo štvrtok v pravidelnom čase 19:00 sa opäť môžete pripojiť do Korona kvízu Kina Kameň 3.

Aktuálne vydanie bude špeciálne, pretože bude venované konkrétnej osobnosti – Davidovi Lynchovi a jeho seriálu Twin Peaks.

K online platformám pribudol soundcloud, kde postupne pribúdajú nové i staršie veci – https://soundcloud.com/bastakultucentrum, stále sa môžete stať odberateľom aj nášho youtube kanálu – https://www.youtube.com/channel/UCcPoGp4eEz2Ta-hQvQSDX0Q.

Ešte pripomínam našu stále aktuálnu ponuku nápojov, káv a aj nejaké to tričko si môžete kúpiť: http://bastakulturcentrum.sk/remeselna-ponuka/.

Jednou z možností ako nás podporiť je venovať na svoje 2 % z dane. Ako na to nájdete tu: http://bastakulturcentrum.sk/2-2/

Úspešný týždeň za Baštu praje
Veronika

Publikujte tento článok na:
Filed under: Akcie, BAŠTA, Novinky