Týždeň s Kultúrno-komunitným centrom Bašta

Dobrý deň,
Neleníme, zeleníme. Vďaka mestu dostane Bašta kompletný nový zovňajšok a my sme sa pustili do brigád v interiéri. Vždy je čo robiť a toto je skvelá príležitosť vylepšiť čo sa dá. Pracujeme, samozrejme, po jednom.
Nezostávame však iba zatvorení vnútri. Aj keď nám to trochu trvá nabehnúť na tep online doby, už vylepšujeme naše možnosti na čo najlepší stream. A tento týždeň online / záznamovo ponúkame:

Už dnes, ako každý utorok o 10:00 môžete zhliadnuť Gazdovské pletky. Video (aj staršie z minulých týždňov) nájdete na fb stránke Bašty v sekcii videá.

Vo štvrtok o 19:00 pozývame na Korona film kvíz Kina Kameň 2. Spojte sa s nami v online priestore a prevetrajte svoje vedomosti v oblasti kinematografie. Vyhrať môžete vstupenky do kina a na najlepšieho súťažiaceho čaká tričko s logom Kultúrno-komunitného centra Bašta.

V piatok o 20:00 prinášame koncert – Koncerty zo skúšobne. Online sa môžete napojiť na kapelu Posledné decembrové dni.

V nedeľu o 20:00 si spríjemnite večer s našim šéfikom a vypočujte si Gambatého povídačky. Dozviete sa kadečo o kultúrnom živote od nosatého z Bašty.

Different vyhlásil veľkú výzvu na hrabanie sa v archívoch fotiek – Naj foto Differentu.

Občianske združenie Different, ktorého Bašta je dieťaťom, funguje od roku 2003. Za ten čas sa i vo vašich foto-archívoch objavili nejaké foto skvosty v súvislosti s našim združením. Pohrabte sa doma a hoďte to do tejto udalosti, na different.label@gmail.comalebo na náš fcb. Fotky na papieri môžete posielať na Different OZ, Andrejová 88, 086 37, pošta Šarišské Čierne.

Ďalšou výzvou, ku ktorej sa môžete pridať, je Vyčistime Slovensko.

Pomôžme spoločne našim lesom, lúkam a riekam. Na najbližšiu prechádzku do prírody si so sebou vezmi vrece na odpadky a ak po ceste nejaké uvidíš, tak ich vezmi tam kam patria – do koša.

Mnoho rôznych kultúrnych nápadov nájdete aj na našej facebookovej stránke https://www.facebook.com/bastakulturcentrum/ a pravidelne pribúdajú aj rozhovory na našom youtube kanáli OZ Different.

Ešte pripomínam našu stále aktuálnu ponuku nápojov, káv a aj nejaké to tričko si môžete kúpiť: http://bastakulturcentrum.sk/remeselna-ponuka/.

Jednou z možností ako nás podporiť je venovať na svoje 2 % z dane. Ako na to nájdete tu: http://bastakulturcentrum.sk/2-2/

Úspešný týždeň za Baštu praje
Veronika

Publikujte tento článok na:
Filed under: Akcie, BAŠTA, Novinky