Dvojtýždeň s Kultúrno-komunitným centrom Bašta

Dobrý deň,
pred nami sú Veľkonočné sviatky. Budú iné, tak ako všetko je teraz iné. Myslime na to, že teraz nie je vhodný čas, aby sme trvali na zvykoch, aj keď sú pre nás posvätné. Je čas obetovať sa pre seba aj pre iných. Niekedy to znamená uskromniť sa v priestore, v množstve, alebo prejaviť trpezlivosť. V situáciách, keď nevidíme pery iných, je potrebné úsmev vložiť do hlasu či do slov.

Podarilo sa nám vytvoriť okrem minule spomenutých komunitných facebookových skupín (Jóga v Bašte, Hernička a hudobníček a Kreatívne večery) aj nejaké tie podujatia. Niektoré budú zverejnené na fb ako záznamy a niektoré si budete môcť užiť naživo cez stream (ak nás technika nezradí). Celý program na apríl nájdete v prílohe, najbližšie dva týždne uvádzam tu:

Každý utorok o 10:00 zverejníme záznam na tému Gazdovské pletky – príbehy zo života na gazdovstve.

Každý štvrtok od 16.4. o 19:00 nahradí pravidelné kino Korona film kvíz Kina Kameň. Toto bude, samozrejme, online stream.

V piatok 17.4. o 20:00 sa môžete tešiť na posviatočný VJ set Na kus muziky s Baštou, kde vám zahrá DJ Gambaty.

Mnoho rôznych kultúrnych nápadov nájdete aj na našej facebookovej stránke https://www.facebook.com/bastakulturcentrum/ a pravidelne pribúdajú aj rozhovory na našom youtube kanáli OZ Different.

Ešte pripomínam našu stále aktuálnu ponuku nápojov, káv a aj nejaké to tričko si môžete kúpiť: http://bastakulturcentrum.sk/remeselna-ponuka/.

Jednou z možností ako nás podporiť je venovať na svoje 2 % z dane. Ako na to nájdete tu: http://bastakulturcentrum.sk/2-2/

Pokojné sviatky za Baštu praje
Veronika

Publikujte tento článok na:
Filed under: Akcie, BAŠTA, Novinky