Týždeň v Kultúrno-komunitnom centre Bašta

Dobrý deň,
prvý týždeň oficiálnej karantény máme za sebou. Pomaly si vytvárame nový denný rytmus. My sme si povedali, že síce kultúru k Vám tak ľahko nedostaneme, ale naše skladové zásoby doniesť môžme a preto sme v piatok spojazdnili donáškovú službu nápojov, momentálne rozšírená aj o kávy: http://bastakulturcentrum.sk/remeselna-ponuka/. Kúpou z tejto ponuky nám pomáhate zmenšiť dopad momentálnej situácie, kedy nemôžeme vykonávať svoju prácu.
Od zajtra bude v ponuke aj čapované pivko do fľaše – konkrétne pivo od pivovaru Jama s nie veľmi optimistickým názvom, ale netreba sa ho báť: Zubatá 17°. Svetlá imperial IPA s charakteristickou chmeľovou a grepfruitovou arómou s plnou chuťou a horkým záverom.
Ďalšou možnosťou ako nás môžete podporiť je venovanie 2% z dane. Ako na to nájdete tu: http://bastakulturcentrum.sk/2-2/.
Nápadov na to, ako tráviť väčšinu času doma je mnoho, určite ste aj Vy zahltený množstvom nápadov. Náš dnešný tip je film Parazit, ktorý sme premietali aj v našom klubovom kine. Asociácia slovenských filmových klubov sprístupňuje úspešné filmy z ich distribúcie, a už teraz si môžete pozrieť tohto 4-násobného držiteľa Oscara TU.

Celý tím Bašty Vás pozdravuje a praje najmä zdravie. Vydržme to!
Veronika

Publikujte tento článok na:
Filed under: BAŠTA, Novinky