(Dvoj)Týždeň v našej Bašte 6.január až 19.január

Dobrý deň,

Tento týždeň si dávame v Bašte menšiu pauzu, aby sme naplánovali fungovanie nášho milovaného kolosu. Takže okrem štvrtka, kedy je podujatie, bude Bašta zatvorená. Preto posielam v tomto maili informácie o podujatiach nielen v tento týždeň, ale aj o tom, čo sa bude diať v ten nasledujúci.

Vo štvrtok 9.1. o 19:00 pozývame na diskusný večer Reflektor #25.
Štvrtková diskusia o tom, aký bol rok 2019, čo všetko nás čaká v tom aktuálnom a ako (ne)dobre dopadnú blížiace sa parlamentné voľby. Hostia diskusie: Michal Vašečka (BISLA – Bratislava International School of Liberal Arts) a Peter Schutz (.týždeň, SME).
Vstupné: 15 — 62 rokov: 3 €, ostatní: zdarma

Vo štvrtok 16.1. o 19:00 premietame film The sound is innocente.
Dokumentárny film The Sound Is Innocent predstavuje súčasnú elektronickú hudobnú scénu a rozpráva nedávnu históriu zvukového experimentu. Vo svojom celovečernom debute prevedie Johana Ožvold divákov tajomnou výskumnou inštitúciou. V archívoch sa nachádzajú spomienky a útržky zásadných okamihov vývoja elektronickej hudby.
Vstupné: 3/2 eurá

V piatok 17.1. o 20:00 príde Peter Konečný a váš obľúbený Večer najlepších filmov a reklám 2019.
Rok 2019 priniesol mimoriadne diela v oblasti svetovej kinematografie, televíznej produkcie a reklamy. Je pozoruhodné, ako sa tento druh tvorby stále vyvíja a hľadá nové cesty ako zaujať často presýtených divákov. Nestrácajte čas s priemernosťou a balastom. K slovu sa tentoraz dostane iba kvalita.
Vstupné: 4 eurá

V sobotu 18.1. je podujatie Ako je to so športom v Bardejove? ZRUŠENÉ zo strany hostí a prednášajúcich.

V nedeľu 19.1. o 16:00 k nám zavíta predstavenie pre deti Statočný cínový vojačik.
Statočný cínový vojačik je interaktívna hudobno-dramatická rozprávka, ktorá spracúva klasický príbeh. Deti sa učia nové piesne, stanú sa hercami, aktérmi deja, tancujú, pomáhajú dvom šašom riešiť záhadu a nie len to! Budú aj zachraňovať! Koho? To sa dozviete na predstavení. Vhodné pre deti od 3 rokov.
Vstupné: 3 eurá/osoba, predaj vstupeniek pol hodinu pred predstavením.

Program na celý mesiac nájdete TU.

Aj v roku 2020 nás z verejných zdrojov podporuje Fond na podporu umenia.

Krásny a úspešný týždeň za Baštu praje
Veronika

Publikujte tento článok na:
Filed under: Akcie, BAŠTA, Novinky