Týždeň v našej Bašte 16.apríl až 23.apríl

Dobrý deň,
tento týždeň nás čakajú Veľkonočné sviatky, no ak si popri príprave kraslíc a upratovaniu nájdete čas aj na prevetranie sa, budeme otvorení.

V utorok od 9:00 do 13:00 bude prebiehať workshop Jednotka vďaka facebooku.
Chcete zaujať a získať si publikum, vybudovať značku či predávať produkty a rozširovať klientsku základňu? Je mnoho spôsobov, ako to urobiť.
Viac informácií: https://www.facebook.com/events/2354869611448731/

Vo štvrtok o 19:00 v kine uvedieme film Studená vojna.
V období budovania stalinovského Poľska, ale tiež modernej Európy sa odohráva príbeh veľkej osudovej lásky – speváčky Zuly a skladateľa Wiktora. Nedokážu spolu byť, ale zároveň sa neuveriteľne priťahujú a nevedia byť ani od seba.
Vstupné: 2/1,50 eur
Viac info: https://www.facebook.com/events/434399933996064/

Práve prebieha v Bašte výstava kresieb a frkov V. Harajdu s názvom Nedostatok humoru je vážna psychická porucha. Prísť sa pousmiať nad kresbami z prostredia bardejovskej radnice môžete do 28.apríla.

Do 30.4. môžu zamestnanci darovať svoje dve percentá. Ďakujeme, ak aj tento rok darujete 2% z dane práve nám. Ako na to: http://bastakulturcentrum.sk/2-2/

Komunitná nadácia Bardejov štartuje už štvrtý ročník Behu za A(tra)ktívny Bardejov, kde všetci bežci svojím štartovným podporujú jeden z vybraných projektov. Aj my sme sa zapojili projektom Zaves to v Bašte na vytvorenie závesného galerijného systému pre naše výstavy. Informácie o všetkých zapojených projektoch a možnosť zaregistrovať sa nájdete TU. Zaregistrujte sa online už teraz a ušetríte čas v deň behu.

Aj tento rok nás z verejných zdrojov podporuje Fond na podporu umenia.
Krásny a úspešný týždeň za Baštu praje
Veronika

Publikujte tento článok na:
Filed under: Akcie, BAŠTA, Novinky