KONCERT PRE ÚTULOK – VYHLÁSENIE DIFFERENT OZ

Prajeme pekné jarné dni,
sľúbili sme vyrozumenie a vyhlásenie posádky Different ku koncertu pre útulok v Bardejove. Nech sa páči:
• celý benefičný koncert už teraz bude pod našou hlavičkou, teda Different OZ. Doposiaľ to tak nebolo. Pôvodne organizačne celú akciu zastrešoval Marek, my sme poskytli priestor a kapelu WLVS. Teraz však, po určitých nedorozumeniach, berieme akciu pod naše aktivity.
• niektorí zhliadli kontroverzné video na tému bardejovská karanténna stanica. Priamo komunikujeme s ľuďmi z SOS psíky a výsledok toho je, že je to celé vedome postrihané a cielene konštruované proti útulku a ich obyvateľom. Už veľmi dlhú dobu sa niektorí ľudia aktívne snažia vyhodiť útulok z terajšieho miesta. Niektorí mestskí poslanci si na nich dokonca robia politickú kariéru… Nevravíme, že útulkáči nemajú chyby. Len, že neveríme všetkému čierno-bielo. Na koncert prisľúbila účasť i predstaviteľka SOS psíky s prezentáciou a vysvetlením fungovania.
• počet kapiel sa mení a teda i zostava. Kapela Datum Vyroby nebude hrať. Čiže zostava i playlist zároveň je nasledovná: KUKKAKKE / ALMA PERSONA / WLVS / ZLÝ FUNK. Veríme, že sa nám uspokojivo podarí zohnať prídavný aparát pre Zlý Funk a všetko pôjde v kľude a pokoji pekne celý večer. Koncert začne o 19.00, nie o osmej alebo tak podobne. Meškať môžeme len a len kvôli technike, čo dúfame, že tak nebude.
• vstupné bude 3 eurá. Samozrejme môžete dať i viac. Väčšina z neho pôjde priamo na záchranu psíkov v bardejovskej karanténke. Preto nie všetko, lebo malá časť pôjde na benzín našim ruským kamarátom WLVS. Útulok nedostane priamo peniaze na ruku, ale za ne nakúpime krmivo alebo iné potrebné veci, ktorých zoznam nám dajú útulkáči. Chceme tým predísť zbytočným kalkuláciám alebo odmietnutiam a tak podobne. Preto je lepšie, ak budete chcieť niečo priniesť pre psíkov priamo na koncert – radšej nám dajte vedieť. Ďakujeme
• koncert pre útulok bude naša prvá akcia v našom centre v tomto roku. Dúfame, že nebude zima a že sa všetci dobre zabavíme a podporíme zmysluplné veci. Budeme radi za všetky Vaše komentáre, diskusné príspevky alebo žiadosti.
• v tento celý nedeľný večer bude mať hlavnú úlohu pomoc a podpora. umenie alebo muzika v tomto prípade bude nie na prvom mieste. Ďakujeme za pochopenie a už teraz sa tešíme na všetkých účastníkov
za posádku Different fero maxin

Publikujte tento článok na: