FOREVER MEGASHIT FEST PO SIEDME

Uf, mám pocit, že deň, kedy mi zavolali, že Vladko Kačmár (Megashit) prehral svoj boj s rakovinou bol len nedávno. Vďaka jeho pomoci by možno Different nebol tým, čím je. Keď som sa presťahoval späť do Bardejova so začínajúcim Differentom, nemal som jasnú predstavu, ako to rozbehnem a s kým… Vlaďo bol ten, ktorý nám veľmi pomohol, Vlaďo bol ten, ktorý na poskytol skúšobňu pri našich začiatkoch s kapelou, Vlaďo bol ten,  s ktorým sme po večeroch formovali naše začiatky. A už robíme siedmy ročník malého rodinného stretnutia na jeho pamiatku. Tak si všetci bookujte tohtoročnú júnovú trojdňovku na 13./14. a 15. Júna 2013.

Znova máme nejaké to „poprvé“. Poprvé máme tri dni – štvrtok, piatok a sobotu. Poprvé v novom priestore – našej milovanej Hrubej Bašte. Samozrejme aj tento rok bude pre mnohých účinkujúcich možnosť poprvé účinkovať na tomto festivale i v Bardejove vôbec. Poprvé bude v rámci festivalu vernisáž výstavy maľby i poprvé odpremietame v rámci festivalového Kina Kameň premiéru výborného hudobného dokumentu.

V konečnom dôsledku, či poprvé alebo nie, určite zažijete výbornú rodinnú atmosféru, kopec kvalitnej muziky, filmu i výtvarna. Srdečne Vás pozývame…

Kompletne a detailne Vás informovať budeme i na našom facebúku…

fero

 

Publikujte tento článok na: