JEDEN SVET A VIANOČNÉ TRHY

Ako ste už možno zaregistrovali, dnes večer o 18.00 ŠTARTUJEME JEDEN SVET.

V Libresse Lowy/Kníhkupectve Radosť Vám dnes premietneme dva výborné dokumenty - MADE IN BERSK a TIENE BARBARSKEJ NOCI. Popisky k nim si môžete prečítať nižšie v harmonograme festivalu.

Ja len aktuálne novinky.

Jedna zo sprievodných akcií nebude. Respektíve sme nútení ju preložiť na neskorší termín. ADRIÁN SORGER a jeho hostia nebude môcť vo štvrtok krstiť svoju knihu vzhľadom na to, že ešte nie je zredigovaná a vytlačená. Sme do toho zapletení, je s tým dosť práce a nejako to do festivalového termínu nestihneme. Prepáčte.

VIANOČNÉ TRHY

Domáci už možno registrujete malé zmeny vo vianočných trhoch na bardejovskom námestí. Máme v tom prsty i my. Takže od stredy 5.12.2012 do piatku 21.12.2012 nás môžete prísť navštíviť. V jednom stánku uvidíte aj naše ksichty alebo ksichty našich dobrovoľníkov. Okrem nich by ste tam mali vidieť propagačné materiály, punču si dať, čajíku si dať a pokecať. Prípadne pozrieť nejaký ten programček, ktorý by sme mali nejako zrežírovať.

Ide nám hlavne o spríjemnenie tohto predvianočného zhonu a času. Takže by sme chceli v kľude a príjemne ponúknuť Vám niečo z nás. Na oplátku môžete prísť ponúknuť aj Vy niečo nám a ostatným pri stánkoch.

Budeme tam mať malé pódium, mikrofón, miesto v stánku… Takže ak niečo doma robíte a chcete sa podeliť s ostatnými, ak máte chuť niečo zaujímavé prečítať, podeliť sa o vinš alebo prianie s ostatnými… PRÍĎTE alebo sa nám ozvite. Chceli by sme, aby sa súčasťou vianočných trhov stal ktokoľvek, kto by ich chcel nejakým spôsobom obohatiť.

Publikujte tento článok na:
Filed under: KINO KAMEŇ, Novinky