OKTÓBROVÁ NÁDIELKA MUZIKY

Na október sme pre Vás pripravili hudobne koncertnú šnúrku koncertov, na ktoré sa oplatí prísť pozrieť. Všetko sa to bude konať v bardejovskom klubíku ANGEL´S PUB. Radi by sme už v Bašte, lež podmienky nám to ešte nedovolia…

Nech sa páči:

PIATOK  5.10.2012 o 20.00 – DAŠA FON FĽAŠA /Žilina, SK


Cez krustosti reality sa určite zasmejete na tomto (dnes už dobre vyhratom) punkovi, ktorý potvrdzuje, že i samotne s gitarkou sa dá hrať čistý a úprimný folk D.I.Y. punk. Úprimné a reálne texty bez servítky popri troch akustik akordoch, to je Dáša fon Fľaša. Virtuálne na www.bandzone.cz/dasafonflasa, alebo tiež na www.dasafonflasa.bandcamp.com

 

 

 

SOBOTA  13.10.2012 o 20.00 – PLEASE THE TREES /Tábor,Praha, CZ

Česká kapela, ktorá prerazila i za veľkou mlákou. Ďalší adept na koncert roka u nás. V spojení gitarovej melanchólie, rockovo – alternatívnych zvratov, mixu bigbeatu a country i básnických textov frontmana. Jednoducho treba vidieť a hlavne počuť. Sme veľmi radi, že sa nám nakoniec podarilo ich do Bardejova dotiahnuť. www.pleasethetrees.com   je ich domovská stránka. Nájdete ich však i na face, bandzone, myspace, youtube… všade jednoducho.

Predskakovať im budú bardejovskí alternativ starci POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI, ktorí sa chystajú na jesenné tour na Moravu.

 

PIATOK  26.10.2012 o 20.00 – BLACK HOURGLASS / Budapešť, HU

Ďalší koncert z radu emotívneho resetu… Screamo post rock hard core v štýle kapiel, ktoré u nás hrali už niekoľko krát. Čakajte pomalší, ale zato riadne hustý odreagovací kravál s textami v ich rodnej maďarčine. Virtuálne sú chalani na www.blackhourglass.tumblr.com   alebo www.blackhourglass.bandcamp.com  alebo ich veľa nájdete i na youtubke napríklad.

Publikujte tento článok na:
Filed under: Články, KONCERTY